Vitae pro firmy - Vitae 2020

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Vitae pro firmy

VZDĚLÁVÁNÍ > Školení pro firmy

Pracovní skupina Vitae se zaměřuje na poskytování zejména školení neodkladné laické, ale i odborné první pomoci. Jsme schopni zajistit, jak proškolení laiků, tak zdravotníků. U zdravotníků je možné kurz registrovat u profesní organizace ČAS v rámci celoživotního vzdělávání pracovníků ve zdravotnictví. Kreditní hodnota kurzu je závislá na typu akce.

Našimi nejčastějšími zákazníky jsou ovšem firmy, školy a instituce, kde školíme zejména laiky. Časový harmonogram a tematický plán kurzu je vždy individuálně sestaven a konzultován k plné spokojenosti zákazníka. Většinou pro naše zákazníky provádíme kurz, který trvá 4 hodiny, kde účastníci získají "všeobecný přehled", hlavně o novinkách v poskytování neodkladné resuscitace, úrazech a nejrozšířenějších onemocněních, která postihují českou populaci. Samozřejmě, že 240 minut není rozhodně čas, za který lze dokonale někoho naučit první pomoc, ale během tohoto času lze alespoň nastínit problematiku první pomoci. Jelikož nás často limituje časové omezení, kdy je možno zaměstnance "zdržovat" od jejich práce, volíme někdy i několik termínů školení a program rozdělíme do bloků. V rámci školení zdravotnických pracovníků jsme schopni prezentovat i jednotlivá témata dle přání zákazníka.

Kurz je prezentován odborným lektorem - zdravotnickým záchranářem s mnohaletou praxí na operačním středisku, výjezdovém stanovišti i stanovišti letecké záchranné služby. Prezentace je zpracována v elektronické podobě a promítána pomocí projektoru na plátno, jako vizuální doplnění výkladu lektora.

Po ukončení kurzu si každý účastník odnese doklad o absolvování kurzu v podobě certifikátu (viz. Obrázek). Na přímou objednávku zákazníka jsme schopni zajistit originální příručku první pomoci do kapsy, která je naším dílem a opět doplňuje přednášená témata.

Jelikož naše školení jsou výhradně stavěna na míru požadavkům zákazníka, vždy nás prosím kontaktujte na naší e-mailové adrese: vitae@email.cz, kde s vámi domluvíme podrobnosti. K prvnímu kontaktu lze využít i kontaktní formulář níže.


 
 
TOPlist
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky